Спорядження для мисливців і силових структур

Кобури, сумки-кобури

Тут наводяться пояснення деяких термінів, які використовуються при описі виробів на даному сайті.

Кріплення (Підвіска)

Для носіння плечових (надалі оперативних) кобур використовується три типи кріплення.

 • Синтетичне кріплення
  Виготовляється з поліамідної пасової стрічки шириною 30 мм. За допомогою пластикових пряжок легко підганяється під фігуру конкретної людини. Надійне, міцне, не марке кріплення, дуже зручне в експлуатації.
 • Комбіноване кріплення 
  Складається з двох частин. Та частина, до якої кріпиться кобура, носиться на лівому плечі і виготовляється зі шкіри завтовшки 1,4-1,6 мм. Інша частина, яка одягається на праве плече, виготовляється з щільної еластичної стрічки шириною 30 мм. Така конструкція кріплення забезпечує максимальну щільність прилягання зброї до корпусу і нескладну підгонку під індивідуальні розміри людини. Крім того, забезпечується повна свобода нахилів тулуба.
 • Шкіряне кріплення
  Обідві части кріплення виготовляють зі шкіри завтовшки 1,4-1,6 мм. Також, як і попередні варіанти, кріплення легко підганяється під індивідуальні розміри людини й забезпечує максимальну скритність носіння зброї. Зручно, екологічно.
Кобура

Залежно від застосовуваних матеріалів кобури можуть бути:

 • Шкіряні

Для виготовлення шкіряних кобур використовується шкіра товщиною 3,0-3,5 мм.

 • Багатошарові

У багатошарових кобурах крім шкіри товщиною 1,4-1,6 мм використовується термопласт товщиною 1,0-1,5 мм і шкірпідклад. Іноді шкірпідклад відсутній. Використання термопласта надає додаткову жорсткість кобурі і забезпечує надійну фіксацію в ній пістолета.

 • Синтетичні

Синтетичні кобури виготовляються з текстильних матеріалів. Це може бути кордура, нейлон, поліестер. Дуже часто при їх використанні застосовуються термопласти товщиною 1,0-1,5 мм.

 • Пластикові

Пластикові кобури зазвичай виготовляються з різних пресматеріалів, або інших ударостійких пластиків.


Крім того, кобури можуть бути формованими і неформованими. У першому випадку виріб формується за формою пістолета.